26.04.Vrhaveč (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům "U Hošků"
27.04.Postřekov (DO)  21:00  Kulturní Dům
04.05.Úsilov (DO)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům "pouťová zábava"
18.05.Týniště (PJ)  21:00  Stodola-koná se za každého počasí-kompletně zastřešeno
24.05.Medový Újezd (RO)  21:00  host: Radek Zíka, hostinec U Černíků
25.05.ŠŤÁHLAVY (PJ) "Odpolední rockovej mejdan"  čas upřesníme  EBr, Odyssea
31.05.Bor (TC)  20:00-24:00  Zámecký parket
01.06.Chlumčany (PJ)  21:00  parket u fotbal. hřiště
07.06.PLZEŇ-Újezd (PM)  čas upřesníme  host: Radek Zíka
08.06.Tlumačov (DO)  21:00  host: Radek Zíka-AMFI, za deště Kulturní Dům Tlumačov
14.06.Dolní Bělá (PS)  21:00  host: Radek Zíka-parket
15.06.Makov (KT)  21:00  host: Radek Zíka-kryté sezení
21.06.Nezvěstice (PJ)  21:00  host: Radek Zíka-koupaliště
22.06.KOLINEC u Sušice (KT)  !!! 20:00-24:00 !!!  host: Radek Zíka-park
23.06.Janovice nad Úhlavou (KT)  17-21:00  host: Radek Zíka-nádvoří lihovaru, "pouťová
28.06.Přeštice (PJ)  19:00-22:00  Loděnice VSTUP 100Kč městská akce "PŘEŠTICE SOBĚ"
29.06.Město Touškov (PS)  21:00-24:00  Městské slavnosti-stage u kostela
04.07.DOVOLENÁ    
05.07.DOVOLENÁ    
12.07.Čižice (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, koupaliště "ČIHULE"
13.07.Dobřív (RO)  !!! 20:00-24:00 !!!  host: Radek Zíka, Fotbalové hřiště-kryté sezení
19.07.Strakonice (ST)  21:00  Panská zahrada "Rockové legendy" 19:00 Eva Urbanová, 21:00 EBr
20.07.Kaznějov (PS)  20:00-24:00  koupaliště
26.07.Poděvousy (DO)  21:00  krytý parket i sezení
27.07.ŽEROVICE u Přeštic (PJ)  21:00  parket na hřišti
02.08.Hradiště (PM)  21:00  host: Radek Zíka, krytý parket Plovárna, krytý parket
03.08.Nýrsko (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Pod sjezdovkou-Nagasaky Cup !!! KONÁ SE ZA KAŽDÉHO POČASÍ, VELKÉ STANY NA SEZENÍ !!!
03..08.Malesice (PM)  16:30-18:00  host: Radek Zíka-"Malesické škopkování", fotbal. hřiště
09.08.Klikařov (PJ)  21:00  host: Radek Zíka-lesní, krytý parket
10.08.Vlčtejn (PJ)  21:00  host: Radek Zíka-parket pod hradem
16.08.Mirošov (RO)  20:00-24:00  host: Radek Zíka-Na Statku
17.08.VOLNÝ TERMÍN PRO POŘADATELE-možnost objednání    
22.08.Plzeň-Léto v Prazdroji  20:00-22:00  host: Radek Zíka, nádvoří pivovaru
23.08.Ptenín (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, krytý parket i sezení
24.08.Hracholusky (PS)  20:00-24:00  parket restaurace "Kotva"
30.08.Ledce (PS)  21:00  parket u fotbal. hřiště
31.08.Bezdružice-Křivce (TC)  21:00  host: Radek Zíka-koupaliště, Křivce 33
06.09.Makov (KT)  21:00  kryté sezení
07.09.Vejprnice (PS) "VEJPfest"  18:00-24:00  host: Radek Zíka, program: EBr - VOJTA KOTEK band, DIVOKEJ BIL
13.09.DOVOLENÁ    
14.09.DOVOLENÁ    
20.09.Chotíkov (PS)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům
21.09.Mrákov (DO)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
04.10.Strážov (KT)  21:00  host: Radek Zíka-sokolovna
05.10.Horažďovice (KT)  21:00  Kulturní Dům
12.10.PLZEŇ-hala BÍLEJ MEDVĚD  !!! 20:00-24:00 !!!  host: Radek Zíka
26.10.Srby (DO)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
02.11.Koterov (PM)  21:00  host: Radek Zíka-Sokolovna
15.11.Vrhaveč (KT)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům "U Hošků"
22.11.Horní Bříza (PS)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům
30.11.PŘEŠTICE-"Spolák" (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, Spolkový Dům
14.12.Bušovice (RO)  21:00  Kulturní Dům
25.12.Pačejov (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům *tradiční Vánoční zábava*
30.12.LOSINÁ (PJ)  21:00  "Malý Silvestr v LOSINÉ" host: Radek Zíka-poslední vystoupení 2024
11.01.Holýšov (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
15.02.PLZEŇ-hala BÍLEJ MEDVĚD  !!! 20:00-24:00 !!!  host: Radek Zíka, Prokopova 30
22.02.Vřeskovice (KT)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům
15.03.KLATOVY-Střelnice (KT)  21:00  Music club Pražská 22
12.04.Přeštice-"Spolák"  21:00  host: Radek Zíka-Spolkový Dům
20.04.Mrákov (DO)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům, Velikonoční zábava
26.04.Vrhaveč (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům "U Hošků"
27.04.Postřekov (DO)  21:00  Kulturní Dům
04.05.Úsilov (DO)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům "pouťová zábava"
18.05.Týniště (PJ)  21:00  Stodola-koná se za každého počasí-kompletně zastřešeno
24.05.Medový Újezd (RO)  21:00  host: Radek Zíka, hostinec U Černíků
kontakt

Jaroslav Soukup
tel.: 606888662






www.extrabandrevival.com